20 listopada 2013 roku obchodziliśmy coroczne święto naszych seniorów czyli Dzień Seniora. Tradycyjnie już łączymy je z Dniem Pracownika Służb Społecznych czyli świętem wszystkich pracowników naszego Domu. W tym roku to podwójne święto było tym bardziej szczególne, że mieliśmy okazję zobaczyć rezultaty działań projektowych realizowanych na terenie Domu w ramach projektu rządowego ASOS 2013 "Jak dobrze być seniorem".
Galeria: