Od stycznia 2012 roku podczas codziennych zajęć na świetlicy rozpoczęliśmy cykl spotkań muzycznych. Mieszkańcy przy akompaniamencie naszej seniorki pani Irenki wspólnie śpiewali nie tylko piosenki biesiadne, ale także góralskie, patriotyczne, harcerskie i żołnierskie.
Galeria:

