Uroczysta kawiarenka w dniu 16 lutego 2010 roku połaczyła jednocześnie dwa święta: Walentynki i Ostatki. Nasi mieszkańcy żegnając Karnawał otrzymali równiez wiele miłych listów z wyrazami sympatii i życzliwości od współmieszkańców. Sens tego pięknego święta obrazują słowa poniższego wiersza:
"Dzień Św.Walentego,
to dzień dobry dla każdego,
W tym dniu wszyscy to wyznają,
Że chcą kochać i kochają."
Galeria: