Dom Pomocy Społecznej „Leśna Oaza” w Słupsku

                 

       10 grudnia 2009 roku nasi mieszkańcy zostali zaproszeni na uroczyste obchody Dnia Wolontariusza do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Słupsku. To wydarzenie było dla nich niezwykle wzruszające i prawdziwie urokliwe, gdyż zgotowano im iście królewskie powitanie, a następnie wspaniałą ucztę i piękne przedstawienie. Wśród wielu licznych atrakcji mogli również zwiedzić całą szkołę, zobaczyć pracę nauczycieli z ośrodka i twórcze działania najmłodszych uczniów - próbę jasełek. To było jeden z najpiękniejszych dni w życiu naszych seniorów, pełen wrażeń i radości.

 

DZIĘKUJEMY!!!